Seversin oyuncularının adları! Seversin dizisi oyuncuları ve yeni karakterleri açıklandı! İşte Seversin oyuncu ekibi

14.09.2022 19:12 Son Güncelleme: 14.09.2022 19:14 Yönetmen koltuğunda Serdar Gözelekli’nin oturmuş olduğu “Seversin” dizisi yakında KANAL D seyircisiyle buluşmaya hazırlanıyor. Peki fakat Seversin dizisinin oyuncuları kim?
Seversin  Oyuncu Ekibi
Seversin dizisi oyuncuları kimdir? sorusu çoğunlukla araştırılıyor. Seversin oyuncu ekibindeki adlar haberimizde.
Seversin Dizisi Hikayesi ve Oyuncuları
Seversin dizisinin oyuncuları içinde; Burak Yörük, İlayda Alişan, İlkin Tüfekçi, Ergül Miray Şahin ve Yiğit Dikmen yer ediniyor. Haziran ayında yayınlanması planlanan dizinin oyuncu kadrosunda Halil İbrahim Kurum, Zeynep Kankonde, İlkin Tüfekçi, Ceren Taşcı ve Hazal Benli de var. Asya (İlayda Alişan)
Asya, İstanbul’un kenarda kalmış bir semtinde dünyaya gözlerini açmıştır. Ailesinin üç numaralı kız evladıdır. Babasını on yaşlarındayken yitirmiştir. Güzel, alımlı bir kızdır. Giydirilmiş olduğu üstüne yakışır, hafifçe bir makyaj yaptığında bile dönerek dönerek kendisine baktıranlardandır. Fakat o bunu da yapmaz, öyleki makyajla falan oldukça işi yoktur. Sadelik onu en iyi özetleyen kelimedir. Zincir giyim mağazalarından birinde tezgahtar olarak çalışmakta, hem de üniversite imtihanlarına kendi imkanları dahilinde hazırlanmaktadır.
İyi bir üniversitenin akşam bölümünde Edebiyat Fakültesi’nde okumak en büyük hayalidir. Edebiyata, şiire meraklıdır fakat bu tarz şeyleri kimselere göstermez. Yayınlanmış bir kitabının olması, kimselerin bilmediği en büyük hayalidir. Gözü karadır, hakkını yedirmez, meydana getirilen bir kötülüğü yarına ertelemez, unutmaz. Bu “Adam Fatma” özelliğinden dolayı da rahmetli babasının en sevilmiş olduğu doğmuştur Asya.
Tolga (Burak Yörük)
Tolga, yirmili yaşların sonunda atletik fiziğe haiz, yakışıklı bir gençtir. Anası eski oyuncu olduğundan çocukluğundan beri dizi, film, reklam işlerinin içinde büyümüş fakat istediği yere bir türlü gelememiştir. Anası Suzan altı yaşından itibaren set set gezdirmiştir Tolga’yı. İstikrarlı bir halde işten işe atlayarak başrole kadar gelmiştir. Tolga, arada üniversiteyi bitirmeyi de dikkatsizlik etmemiş, oyunculuk ile eğitimini birlikte devam ettirmeyi başarmıştır. Bunda en büyük hisse da anası Suzan’ın olmuştur. Yaşıtları sokakta oynarken o dans dersi almış, oyunculuk çalışmıştır. Okul yaşamı, ergenliği, lise yılları, üniversite yılları hep yalnız geçmiş, doğru dürüst asla arkadaşı olmamıştır. Tolga, hayatında bir kere aşık olmuş, ondan da kariyeri uğruna vazgeçmiştir.
 
Suzan (Nergis Kumbasar)
Suzan güzel ve alımlı bir hanımdır. Gençliğinde bir Türkan Şoray, Hülya Koçyiğit olabilecek potansiyeli bulunduğunu, bunu her insanın söylediğini fakat şansının yaver gitmediğini anlatır. Hep ikinci hanım olmuştur, hep arkada kalmıştır. Vakit ilerledikçe bir numara olmak için oldukça çırpınmış, çırpındıkça da hiddet ve kıskançlıkla dolmuştur. Kendine deli benzer biçimde aşık olan Levent’in babası zengindir. Levent ve Suzan dillere destan bir törenle evlenirler. Oğlu Tolga’yı kucağına verdikleri anda da tekrardan yaşadığını hisseder. Süper ötesi bir bebektir ki oğlu daha o an farklıdır kendisinde olan sahne ışığı oğlunda da vardır. Senelerce oğlunu eğitir, yaşamını yönetir ve amacına ulaşır. Onu zirveye çıkarır.
Şerife (Zeynep Kankonde)
Şerife Çelikbaş, Asya’nın anası. Orta yaşlarda, yaşına bakılırsa hala güzel, hafifçe deli dolu bir hanımdır. Yaşamı süresince yaşlarının olgunluğunda bir karı olmayan Şerife kimi zaman o denli saf olup elindekini, avucundaki eve gelen bir çelik tencere satıcısına kaptırabilir, kimi zaman de hin olup birilerinin arkasından kendisinden asla beklenmeyecek bir oyun çevirebilir.
 

Son Dakika Haberler